şanlıurfa spor okulu , şanlıurfa spor

Spor Akademisi


 


Başarılarımız


 


İlgi Okulları olarak birçok branşta yarışmalara katılıyoruz. Her yıl giderek artan başarılara yenilerini ekliyoruz


2018-2019 eğitim ve öğretim yılında yapılan müsabakalarda alınan başarılar :


          BRANŞ                  KATEGORİ                               DERECE                                MADALYA


·          BASKETBOL                             YILDIZLAR KIZLAR                                             ŞANLIURFA İL 4.SÜ                                                        12

·          BASKETBOL                             YILDIZLAR ERKEKLER                                        ŞANLIURFA İL 1.Sİ                                                         12

·          BASKETBOL                             A GENÇLER KIZLAR                                           ŞANLIURFA İL 1.Sİ                                                         12

·          BASKETBOL                             A GENÇLER ERKEKLER                                     BÖLGE 1.Sİ                                                                      12

·          BASKETBOL                              A GENÇLER ERKEKLER                                  ŞANLIURFA İL 1.Sİ                                                            12

·          BASKETBOL                              A GENÇLER ERKEKLER                                 ŞANLIURFA İL 1.Sİ                                                             12

·          BASKETBOL                             KÜÇÜKLER ERKEKLER                                   ŞANLIURFA İL 1.Sİ                                                             12

·          BASKETBOL                            KÜÇÜKLER KIZLAR                                          ŞANLIURFA İL 1.Sİ                                                            12

·          BASKETBOL                             U18 ERKEKLER                                              ŞANLIURFA İL 2.Sİ                                                             12

·          BASKETBOL                             U18 ERKEKLER                                               BÖLGE 3.SÜ                                                                       12

·          BASKETBOL                            U12 ERKEKLER                                             ŞANLIURFA İL 1.Sİ                                                               12

·          GÜREŞ                                  GENÇLER B KATEGORİSİ

·                                2 ALTIN 2 GÜMÜŞ                                                               3                          

·          GÜREŞ                                  GENÇLER TÜRKİYE  YARI FİNALLERİ            2 ALTIN                                                                                   2

·          GÜREŞ                                   GREKO-ROMEN A GENÇLER                         2 ALTIN 2 GÜMÜŞ 1 BRONZ                                               5

·          GÜREŞ                                   YILDIZ ERKEK                                                     5 ALIN 4 GÜMÜŞ 1 BRONZ                                            10

·          GÜREŞ                                   KÜÇÜK ERKEK                                               3 ALTIN 3 GÜMÜŞ 6 BRONZ                                               12

·          KARATE                                GENÇER A KTEGORİSİ                                  1 ALTIN                                                                                    1

·          KARATE                                KÜÇÜKLER                                                      1 ALTIN                                                                                   1

·          MASA TENİSİ                      GENÇER A KTEGORİSİ                                 TAKIM HALİNDE ŞANLIURFA İL 2.Sİ                                      4

·          YÜZME                                 GENÇ KIZLAR A                                           6 ALTIN 2 GÜMÜŞ MADALYA                                                8

·          MUAYTHAİ                          GENÇ KIZLAR A                                            1 ALTIN                                                                                    1

·          MUAYTHAİ                           GENÇ ERKEKLER A                                     1 ALTIN                                                                                    1

·          YÜZME                                  YILDIZLAR ERKEKLER                                 4 ALTIN 1 GÜMÜŞ                                                                 4

·          YÜZME                                  YILDIZLAR KIZLAR                                       5 ALTIN                                                                                   1

·          OKÇULUK                             MİNİKLER A                                                 1 GÜMÜŞ MADALYA                                                            1

·          VOLEYBOL                            YILDIZLAR KULÜP                                       ŞANLIURFA İL 1.Sİ                                                                  12

·          YÜZME                                  YILDIZLAR KIZLAR                                     21 ALTIN 8 GÜMÜŞ 5 BRONZ TAKIM HALİN DEİL1.Sİ       34

·          YÜZME                                  YILDIZLAR ERKEKLER                                17 ALTIN 4 GÜMÜŞ TAKIM HALİNDE İL 1.Sİ                       21

·          YÜZME                                  KÜÇÜK ERKEK                                            5 ALTIN 4 GÜMÜŞ 3 BRONZ TAKIM HALİNDE İL 1.Sİ        12

·          YÜZME                                  KÜÇÜK KIZLAR                                           14 ALTIN 6 GÜMÜŞ 1 BRONZ TAKIM HALİNDE İL 1.Sİ      19

·          YÜZME                                  MİNİK KIZLAR                                             9 ALTIN 8 GÜMÜŞ 1 BRONZ TAKIM HALİNDE İL 1.Sİ        18

·          YÜZME                                 MİNİK ERKEKLER                                        12 ALTIN 3 GÜMÜŞ 1 BRONZ TAKIM HALİNDE İL 1.Sİ      16




 


 


 


Amacımız


Çocuklarımızın hareket kabiliyetlerini artırarak zihinsel ve fiziksel yönden sağlıklı bireylerin yetişmesine yardımcı olmak. Her yaştan öğrencinin sporu yaşam biçimi haline getirmelerini sağlamaktır.Spor yapmayı çağdaş yaşamın bir gereği olarak algılayan, mutlu, kendine güvenen çocuklar ve gençler yetiştirmektir.Bu doğrultuda alanında uzman öğretmenler eşliğinde zihinsel ve bedensel olarak sağlıklı, disiplinli, mücadele gücü yüksek, bütünsel bir süreç yoluyla kentimizi ulusal platformlarda temsil edecek, yüksek performans gösterecek sporcular yetiştirmektir.


Hedefimiz


Yüklendiğimiz sorumluluğun farkında olarak yerel bazda alınan başarılara ek olarak ulusal alanda da en üst basamaklara çıkmaktır. Şehrimize kazandırdığımız bilinçli, yetenekli sporcularımızın ülke sporuna katkıda bulunmalarını sağlamaktır.


 


Yüzme


Okulumuzda yarı olimpik, ısıtmalı, yıl boyu aktif halde dersleri verdiğimiz kapalı yüzme havuzumuz mevcuttur. Anasınıfından itibaren yüzme dersleri verilmektedir.


 


 


Projeler


Beş yıldır okulumuzda düzenlediğimiz İlgi Engelli Haftası etkinliği.


İlgi okulları koordinatörlüğünde İtalya, İspanya, Makedonya, Polonya ve Romanya ülkeleri ile ortaklaşa yürüttüğümüz Avrupa Birliği tarafından kabul edilen İlgi Engelli Empati (Erasmus +  Empathetic Kids ) projesi.


 


 


                                                                                                                                                      


 


 


 


.


 


DİĞERLERİ

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin